| anonim_4396 a întrebat:

Se mai poarta gecile de blug?

11 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Nu sunt foarte convinsa, dar mie imi plac. chiar am vazut prin magazine niste gecute de blug foarte dragute care mi-au placut mult. daca tie iti sta bine cu o geaca de blug, poarta, dar ai grija cu ce anume ca sa nu o dai in barahee hee

Elianna
| Elianna a răspuns:

Da si in special cele de firma.

lolita
| lolita a răspuns:

Eu mi-am cumparat una de blug, piele intoarsa si doua randuri de nasturi, cu toate ca nu mai purtasem de cativa ani buni, anul asta m-am decis pentru ea. este moderna si diferita de modelele normale.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cred ca este singurul material care se poarta vesnic.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Porti ce ti se potriveste nu ce decid niste toape la TV ca "se poarta".

| DianaLostInDreams a răspuns:

Am mai spus si repet, nu conteaza de ce se poarta, porti ce iti place, dar sa nu exagerezi.

| vyo a răspuns:

Se poarta orice te face sa te simti bine si gecile de blugi,(in general tot ce este din acest material) or sa se parte oricand.

| zuzumic a răspuns:

Cahhhhh. depinde la ke o asortezi si depinde cum arata... altfel risti sa gafezi rau...

| bombonik31 a răspuns:

Daca tie iti plac, poarta.Eu una nu as mai purta.Nici nu cred ca se mai poarta, adica nu prea mai vezi pers cu geaca de blug pe strada.Si stii tu...„Nu-i frumos ce e frumos, e frumos ce-mi place mie":p

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, dar cele simple fara exces de oricewinking.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.de firma ce sa zic...dehh numai idioti...si daca e de bazar si e identica cu aia de firma e vreo problema? Nu cred! Doar ca esti tu cam dusaaaaaa. apropo. se poarta. dar in special culori deschise si incearca sa ia pe dedesubt o camasa clasica in carouri cu culori primare tonguetongue