| stefanutzstefan a întrebat:

Sa imi i-au pantalonii cu bretele mai sunt la moda sunt baiat am 15 ani si 188

Răspuns Câştigător
| ChuckyDoll a răspuns:

Daca esti mai slabut ia-ti o pereche de pantaloni cu tur lasat pentru ca esti inalt iar asta te face sa pari mai scund, desigur daca esti mai plinut ia-ti niste pantaloni sport nu o sa arate tocmai bine niste blugi...iar daca esti bine facut atunci ia-ti blugi mai mulati pe picior si cu un tricou la fel de strampt pentru a-ti scoate in evidenta formele...big grin[Fundoi?puppy dog eyes]

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea mai sunt la moda.
pont: nu iti lua.tongue

| Oanarry a răspuns:

Poarta ce iti place tie si te face sa te simti frumos! Daca iti plac bretele-le poarta-le cu incredere! Cu siguranta vei fi mai special. Daca te intereseaza atat de mult ce se poarta inscrie-te la un liceu unde se poarta uniforma si nu o sa iti mai faci atatea probleme.Parerea mea este ca u accesoriu de genul bretelelor te vor scoate din anonimat. Orice tinuta pe care o porti trebuie sa fii mandru de ea si sa o porti cu capul sus. Altfel poti sa fii in trend cu cele mai scumpe haine, daca tu nu te simti bine in ele, asta se va vedea cu siguranta.

| danceisme a răspuns:

Depinde si de modelul lor.Is multe:uite unul la moda:http://arch2.okr.ro/......0_700.jpg.

| DaRcKcOry a răspuns:

Nooo.Mai bine ia-ti pantaloni lungi taiati sau ia-ti cet-i place tie pana la urma asta conteaza cel mai mult.

| bossul28 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa nu porti asa ceva! au iesit din moda.Dar fa ce vrei tu!