| christina94 a întrebat:

Se merita sa devin repezentant Oriflame? Care ar fi avantajele? Ce se intampla daca nu dau comanda o luna? Si daca am o comanda de 50 de lei. mie imi revine ceva? happy

Mersi. ( fundita)
:*

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Avantajele sunt multe, se câștigă cadouri, poți face propria rețea, poți comanda oricând, nu este obligatoriu să comanzi la fiecare catalog, minimul comenzii este de 50 ron (discount de 23%), cu cât comanda este mai mare cu atât vei câștiga mai mulți bani, vârsta minimă este de 18 ani.
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna
eu te pot ajuta cu oportunitatea de a deveni reprezentant la giada rome sau ladys care iti ofera mai multe avantaje.da-mi te rog add: ema_brumareanu@yahoo.com si vorbim pe larg

| nooooc a răspuns:

Daca ai clienti multi da se merita

| elenaaarion a răspuns:

Pai daca vrei sa te convingi ca se merita, hai sa incerci... Daca ai minim 16 ani. Vei castiga un parfum din partea mea daca parcurgi pasii programului de bun venit. Da-mi add pe chanely_sweet

| dalmma a răspuns:

Nu se merita chiar deloc tongue