| FlorentinaM a întrebat:

Se merita sa ma apuc de pus unghii cu gel?

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă reușești să își faci o clientelă a ta, da!
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Se merita, poti sa te apuci linistita de pus unghii

| DeepInDarkness a răspuns:

Dupa parerea mea merita doar daca esti bine pregatita si ai mana usoara. Daca stii sa le pui bine si iti ies eu zic sa incerci. Dar eu zic sa nu pui pretul peste 50 de ron, pentru. ca asa nu cred ca vei avea multe cliente. Pe cand atunci cand ai pretul 50 sau mai putin ai mai multe cliente si e ok. Succes! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Se merită, trebuie să faci nişte cursuri pentru asta.
Te pup!

| Korman a răspuns:

Da se merita.

| kopotoru a răspuns:

Sar merita cat de cat dar nu iti recomand

| PupicAndreea a răspuns:

Da se merita, dar trebuie sa faci niste cursuri pentru ca nu se pun asa de usor.Materialele le poti comanda de pe internet. Eu fac cursuri si este foarte interesant, te sfatuiesc sa faci si tu pana la urma incercarea moarte n-are.

| dulcika23 a răspuns:

Se merita. daca vrei sa te apuci de pus unghii am vazut niste preturi ieftine aici http://makeupnew.wordpress.com

| Istrate_Daria_1993 a răspuns:

Da. dar nu iti strica frumusetea ta. poti sa fi frumoasa si asa cum esti!