| Tequilaaaaa a întrebat:

Fata fiind, merita sa ma apuc de sala?

Răspuns Câştigător
| addalecsandra a răspuns:

Dupa parerea mea merita, daca vrei sa slabesti sau ma rog sa-ti faci unele parti ale corpului sa arate intr-un anumit fel pe care ti-l dorest de ce nu? poti face aerobic, pilates...sunt foarte bune pentru remodelare corporala, si aparate de sala poti folosi, banda bicicleta chestii din astea, nu sa te duci tu ca fata sa faci haltere, dupa parerea mea o fata cu muschi mari la maini arata urat I don't want to see, dar sa te mentii sau sa slabesti e ok :* dar daca te apuci tine-te :* nu o sa se vada rezultatele din prima saptamana dar intr-o luna sigur vei observa ceva:* prop. expr;*

7 răspunsuri:
| pcris a răspuns:

Ce-ti veni, vrei sa sperii baietii!? laughing

| Tequilaaaaa explică (pentru pcris):

De ce i-as speria?

| pcris a răspuns (pentru Tequilaaaaa):

Ma gandesc sa nu o iei prea in serios http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/50556_5822158327_9755_n.jpg :D

| Tequilaaaaa explică (pentru pcris):

Nu pana la acel nivel, doar ca sa ma mentin. big grin

| pcris a răspuns (pentru Tequilaaaaa):

Atunci e bine. Ma ingrijorasem. laughing

| ionasc a răspuns:

Da te ajuta sa te mentii si sa iti tonifiezi corpul.

| Aditsuu_Skittles_1997 a răspuns:

Daca vrei sa fii supla, sa ai un abdomen plat, si sa te dezvolti da.