| jjijnbbhfsrt a întrebat:

Se poate sa ma tund fara sa imi ia din lungime, adica cel mult un cm?

5 răspunsuri:
| TrottiForYouOfSurprise a răspuns:

Da se poate, poti sa-l filezi dar du-te la un profesionist /profesionista!

| jadir a răspuns:

se mai poate rari asta in cazul in care ai un par voluminos happy

| AddaSunnii a răspuns:

Te poti tunde in scari- adica sa-l filezi. Va arata mai bogat.

| cudyu007 a răspuns:

Da. te duci la cineva cu experienta si iti face din podoaba capilara ala c vrei

| geoiulia a răspuns:

Sau iti poate lua din volum pe dinauntru si nu va parea tuns, doar un volum mai mic.