| NellieLovett a întrebat:

Se pot obtine astfel de obraji(daca nu te-ai nascut cu ei) in mod natural?
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/......d1f02b.jpg

Răspuns Câştigător
| scully a răspuns:

Daca te referi la pometii ridicati, ei tin mai mult de structura fetei tale. De asemenea, pometii incep sa se contureze odata cu maturizarea trasaturilor fetei. Deci, daca nu te-ai nascut cu ei, nu prea ai sanse sa ii obtii. happy Decat daca ajungi la stadiul de schelete, ceea ce nu e recomandat.

| NellieLovett explică (pentru scully):

Inca nu am fata maturizata.Mai astept...

6 răspunsuri:
| scully a răspuns:

Am uitat sa precizez ca poti crea efectul de pometi ridicati cu ajutorul machiajului, exista diferite tutoriale pe youtube care te pot ghida.

| TheWomanCat a răspuns:

Tot nu. Daca se repeta ceva acolo de 2 ori iti dispare.De aceea apare "..."

| NellieLovett explică (pentru TheWomanCat):

Gata! M-am saturat! Cauta Helena Bonham Carter.