| sergiu123 a întrebat:

Salut, as vrea nuste poze gen asta https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/......34db86.jpg dar sa fie cap de taur nu de urs, multumesc

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
3 răspunsuri:
| iSwag a răspuns:

Salut, nu ai pus link-ul bine.

| sergiu123 explică (pentru iSwag):

Ba da, vezi ca dupa un 7 se pune automat spatiu, sterge si va merge linkul

| sergiu123 explică (pentru sergiu123):

Adica depinde nu neaparat dupa 7le ala, difera, mai exact verifica sa nu fie spatiu in link, (sunt pe telefon si mno face el cum vrea...)