| anonim_4396 a întrebat:

Se va prinde aceasta culoare pe parul meu care este saten? http://www.pisica-neagra.ro/product_images/t/113/rubine_ _04536_zoom.jpg Este de la firma Directions.Nu vreau sa-mi decolorez parul! Daca stiti alte firme de vopsele (semi)permanente care sunt mai bune nu ezitati sa-mi spuneti! :) Am mai auzit de firma Henna si niste vopsele de la farmacie la 5 lei parca dar nu prea cred ca sunt bune...

1 răspuns:
| Alexa07Alexa a răspuns:

Dacă ești vopsita șaten nu o să-ți iasă fix culoarea asta. Dacă e parul tău natural șaten atunci o sa iasă cam la fel.