| amalyutza a întrebat:

Seara bunabatting eyelashes..stiti cumva metode naturiste pentru decolorarea parului? daca da va rog frumos sa imi ziceti..multumesc :*

6 răspunsuri:
| XatomisX a răspuns:

Foloseste diluat o sa il ai decolorat pentru toata viata iar daca diluant deja ti-a zis masteryoda foloseste acetona are acelasi efect happy

| LightBlue a răspuns:

Parul ti-l poti decolora cu apa oxigenata [Peroxid de hidrogen], suc de lamaie sau ceai de musetel! [sucul de lamaie si ceaiul merg -posibil- decat daca ai deja parul blond!]

-Fundita? happy

| amalyutza explică:

Mda..la misto..nulaughing)? nu am zis ca nu mai vr sa raman fara par..ci doar sa il decolorez laughing

| amalyutza explică:

Normal k nu o sa folosesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tu ai parul brunet poti sa renunti din start happy. Metodele astea naturale se duc dupa prima spalare si nu sunt asa puternice ca sa-ti deschida parul.

| MasterYoda a răspuns:

Diluant