| pryncesSs a întrebat:

Buna :*. Este adevarat ca de la sucul de lamaie ti se decoloreaza parul?! mai stiti si alte metode naturale pentru decolorarea parului big grin? dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| Elly2763 a răspuns:

Da este adevarat!
Dar nu trebuie sa te dai foarte des pentru ca iti slabeste firul de par :*
Fundita?batting eyelashes

9 răspunsuri:
| Skeletonized a răspuns:

Ceaiul de tei deschide culoarea părului thinking

| Lime a răspuns:

Totuşi, nu recomand apa oxigenată (e adevărat ca deschide culoarea părului).
Parcă am auzit asta undeva dar nu sunt sigură (cu lămâia), ce ştiu e ca ceaiul de muşeţel deschide culoarea părului.

| Ionut01 a răspuns:

Eu stiam ca sucul de lamie in special lamaia slabeste nu decoloreaza parul asa stiu eu

| Ionut01 a răspuns:

Eu stiam ca sucul de lamaie in special lamaia slabeste nu decoloreaza parul.

| SaDaNgEl_1368 a răspuns:

Dap este adevarat, dar apa oxigenata este mai buna si nu este nici scumpa. fundita?big grin

| AleXandraDoll a răspuns:

Buna! Cele mai utile metode sunt ceaiul de musetel pentru deschiderea culorii, iar frunzele de nuc pentru inchidere. pup:*

| elena_3173 a răspuns:

Am inteles ca si apa oxigenata decoloreaza parul.

| VenomGirl a răspuns:

Bai,nu stiu...Sa asteptam niste raspunsuribig grin

| Valentina_Vladar_1995 a răspuns:

Intr-adevar lamaia deschide parul dar acum depinde de ce nuanta ai la par.....eu am incercat si mi s-a deschis putin avand parul un saten deschis dar nu este foarte vizibila schimbarea