| RAY a întrebat:

Si-a cumparat cineva de aici geaca de iarna de la zara? Ce parere aveti despre ea?

10 răspunsuri:
| GirlOnline81 a răspuns:

Nu am prea multa imbracaminte de la Zara, dar se intampla sa am 2 geci, una de primavara si una de iarna. Ca si calitate chiar nu ma pot plange, dar ai mare grija s-o speli la 30 de grade. Eu am facut prostia s-o bag la 40 si toti fulgii din ea s-au strans ghem.

| RAY explică (pentru GirlOnline81):

Danke

| RAY explică (pentru GirlOnline81):

Mai esti online?

| GirlOnline81 a răspuns (pentru RAY):

Acum da.

| RAY explică (pentru GirlOnline81):

Ma tot gandesc la geaca aia, am probato saptamana trecuta costa 450 de ron de la zara nu stiu ce sa fac, am fost la un magazin din Germania acolo costa 800 de ron dar nu e cam mult, pana mea am nevoie de ea doar 3 luni

| GirlOnline81 a răspuns (pentru RAY):

Nu stiu cat de des iti schimbi gecile, insa eu am unele de 3, chiar 4 ani care inca imi plac enorm si pe care le port cu drag. Eu zic ca merita happy.

| RAY explică (pentru GirlOnline81):

Care din ele honey merita?

| GirlOnline81 a răspuns (pentru RAY):

Presupunand ca vorbesti despre aceeasi geaca, avand in vedere diferenta de pret, eu mi-as lua-o pe cea din Romania. Nu cred ca e vreo diferenta de calitate, cel putin n-ar trebui.

| RAY explică (pentru GirlOnline81):

E un magazin tot in ro dar e german

| GirlOnline81 a răspuns (pentru RAY):

Oh. German sau nu, diferenta e destul de mare.