| girl12 a întrebat:

Si-a facut cineva microdermoabraziune? sunt rezultate vizibile?

2 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Exista kit-uri de facut aceasta procedura acasa, si rezultatele sunt foarte bune. Mie mi-a facut bine, pielea e mai luminoasa, semnele de la cosuri au disparut.pentru mai multe noutati si review-uri despre produse cosmetice, machiaj si ingrijire, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu as recomanda, mai ales daca ai tenul mai inchis, raman pete, pielea se depigmenteaza datorita lotiunilor care contin substante abrazive, si nu se mai reface.Cu toate ca in multe clinici se face multa reclama sa stii ca procesul nu este foarte utilizat, decat in cazuri destul de grave. Un cosmeticina cu cap nu ti.ar recomanda un asemenea procedeu daca nu este absolut necesar!