| Niculae_Raluca_1998 a întrebat:

Şi-a făcut vreo fată tratament cu keratină la păr? Cum este? Chiar stă părul atât de drept şi frumos? Şi cât a dat?

Vreau să ştiu şi eu saloane unde se face asta în Bucureşti şi în jur de 300 de lei.

Mulţumesc

2 răspunsuri:
| Andreea22X a răspuns:

Buna.ti-ai facut si tu tratamentul cu keratina? eu mi-l fac peste 2 zile.mi-l face o fata care se ocupa cu asa ceva..costa mai putin de 3mil. (in functie de lungimea si desimea parului)eu il am pana la jumatatea spatelui si mi-a zis maxim 250 de lei(in caz ca am parul mai lung /mai des decat isi imagineaza ea)

| Gomez_Daniele_1976 a răspuns:

Prietena mea avea parul cretos natural si imi spunea ca nu-l poate indrepta cu nimic, a incercat cu kerantina si ii statea mai drept decit cum imi faceam eu cu placa deci incearca