| monycutzza a întrebat:

vreau sa stiu care din voi fetelor ati fost la salon si v-ati facut un tratament cu keratina. Si daca ati facut, cu ce anume sampon va spalati sa se mentina parul frumos. Pun aceasta intrebare deoarece sora mea si-a facut un astfel de tratament cu keratina si la prima spalare dupa si-a aplicat samponul ei obisnuit si parul ei a redevenit cum a fost.

2 răspunsuri:
| Anonima6754 a răspuns:

Mie mi au dat samponul cu care ei m au spălat si masca...si mi au spus sa continui cu ele si cand mi se gata sa i anunt ca imi dau altele...

| bossbossbig234 a răspuns:

Pentru par lucios si voluminat, folosesc Balea. Il gasesti la magazinul DM. Sper ca te-am ajutat!