| Ronnie35 a întrebat:

Si-a luat cineva noul parfum de la Avon Summer White Sunrise? Miroase bine?

2 răspunsuri:
| Ruxandra15 a răspuns:

Mie nu imi place. Daca vrei ceva in genul aluia este Be...Serene si Be...Joyful. Daca vrei un parfum mai dragalas dar mai mult decat summer white iti recomand Avon Ultra Sexy, Secret Fantacy

| Tania25 a răspuns:

Salut!
Nu pot sa spun ca are un miros placut pentru ca nu toti au gusturile mele.DAR, eu l-am procurat si sunt multumita de alegerea facuta.
E un miros nou al anului 2014 in colectia de parfumuri Avon.
Mie imi place foarte mult si chiat il recomand tuturor happy
P.S. (inca un detaliu, aroma se pastreaza foarte mult timp)