| anonim_4396 a întrebat:

Tot intrebare despre produsele Avon. In brosura 6 este un parfum Summer white sunrise, si scrie ca pot sa.l iau cu 10, 99 lei, daca am comandat produse in valuare de 100 lei din brosura 5, trebuia sa comand eu produsele sau daca reprezentantul avea produse de 100 fara ca eu sa fii comandat?

Răspuns Câştigător
| Mihailescuioana29 a răspuns:

Important este ca reprezentantul sa aiba comanda in valoare de 100 lei pentru a putea achizitiona acel parfum. deci daca vrei 2 parfumuri trebuie o comanda de 200 lei... Ai inteles cum sta treaba? Sper ca te'am ajutat. Sunt reprezentant.