| Naturelle a întrebat:

Solutii pentru vergeturi?

4 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Vergeturile nu mai dispar, doar se estompeaza in timp daca aplici creme boagte in vitamina a si e.
Incerca sa aplici preventiv o crema bogata in vitamina a si e ( eu folosesc de vreo 5 ani aplic crema de la gerovital plant - crema restructuranta antivergeturi si nu mi-au mai apartut de atunci, dar o folosesc aproape zilnic.

| Lola05 a răspuns:

Unt de cacao pur, aplicat după duș și masat bine să intre în piele. Estompează vergeturile și previne apariția altora noi.
Unt de cacao găsești în magazinele naturiste. E ceva mai scump, dar merită happy

| Azazea a răspuns:

Cremele/pastile-nu ajuta la nimic, degeaba incearca unii sa se minta laughing
doar cu laser se pot indeparta insa este foarte scump si dureros...si trebuie sa faci multe sedinte ^^

| Iasmy_Iasmina_1996 a răspuns:

La Lady's gasesti tot ceea ce iti doresti la preturi mici si avantajoase.Va asteptam in magazinul nostru online.
http://ladys.ro/catalog_Ladys.php?affId=IIfvGVgC