| Dragoselgwns a întrebat:

Spalare Sapca HIP HOP. As vrea sa spal o sapca e patata un pic, dar stiti ca daca o ud se strica forma si pot sa o arunc cum fac?

3 răspunsuri:
| beka a răspuns:

Pai spala pata cu periutza d dinti eu asa facbig grin, cand s murdareste pun putin sapun pe periutza si frec pata.hee heesi apoi sterg cu prosopul locul care l-am udathee hee

| cornculapte a răspuns:

Unde ai auzit ca daca o uzi se strica forma? E prima data cand aud si mi se pare o prostie. Am avut atatea sepci pe care le-am udat si n-au avut nici pe dracu'...

| Dragoselgwns explică:

Sapci hip hop? ai avut sau de alea simple