| ConstiintaTa a întrebat:

Spuneti-mi cu ce sa ma imbrac, la moda, chiar si asortat, la scoala?

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| Ice*Queen a răspuns:

Depinde mult de starea ta! Eu in ultimul timp mi-am cumparat doar rochii(mentionez ca de abia am renuntat la blugi)big grin Poti merge si tu pe stilul asta, rochitze cu o lungime care sa te avantajeze dar in acelasi timp sa fie si decente. Le poti accesoriza sau poti sa faci diveste combinatii(ex: o geaca "la moda"-cum zici tu, mai scurta, pana sub piept, sau ciorapi de diverse culori, mai grosi(asta ca esti la scoala). sau esarfe, brose, lanturi - in functie de stilul rochiei) + atitudine si sa vezi ce draguta o sa fi big grin

| ḭṆḠḕṙḀṠ a răspuns:

Iati niste blugi la moda sau niste colanti din latex si peste ia-ti o camasa lunga cu o curea lata la brau...iti va sta super tarebatting eyelashes
Si eu am fost imbracata asa happy
Imi dai si mie o fundita? happy
Vrei sa fim prietene? happy

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Pai, un tricou cu imprimeu, o geaca de piele(sau de blugi)scurta, o pereche de jeans skinny(sau orice alta pereche de jeans). Imposibil sa nu ai vreuna din pisele astea in garderoba.Sau poti purta in locul tricoului cu imprimeu, unul alb, simplu si accesorizezi tinuta cu lanturi suprapuse, bratari, etc.

| alexave1 a răspuns:

Pai ia-ti pe dedesubt un maieu sau un tricou(alb sau negru) si pe deasupra o camasa deschisa, si-ti sufreci mainile.Iti iei niste blugi mai stramti si niste tenesi in picioare.Sau poti sa-ti iei o camasa si sa-ti pui o curelusa mai subtire la brau. Sper ca ti-am fost de ajutor:X:*

| aditzajr a răspuns:

Depinde si cu ce iti sta bine
Iti poti lua niste blugi [stramti jos, asa sunt la moda] ori niste colanti cu o bluza mai lunga care sa se asorteaze...sau intr-un tricou simplu, asa e cel mai bine. De fapt, doar daca iti place asa, mie una, da happy