| shax98 a întrebat:

sunt baiat si as vrea sa-mi dati niste sfaturi de moda big grin cum sa ma imbrac pentru scoala eu as vrea un tricou asortat cu o camasa in carouri si cu blugi asortati credeti ca e ok apropo am doar 13 anisori big grin astept parerea voastra sau alte tinute...

Răspuns Câştigător
| Bluef4 a răspuns:

Niciodata sa nu te imbraci intr-o singura culoare. De ex: i-ati o pereche de blugi cu un tricou negru si o camasa mai colorata in carouri. La capitolul papuci cumparati niste skaterihappy Sper ca te-am ajutat:d Funda?

2 răspunsuri:
| SoferTir a răspuns:

Ce inaltime ai?