| sonia7026 a întrebat:

Spuneti-mi o crema de fata buna, care nu produce cosuri si hidrateaza tenul si ce produc cosmetic minune impotriva cosurilor ati descoperit voi

7 răspunsuri:
| bombonica22 a răspuns:

Buna, incearca-le pe cele de la SEPHORA sunt costisitoare da macar nu iti creaza alergie sau cosuri si tot odata este hidratanta sau cele de la The Body Shop acelea sunt naturale.
Pa, pa :*

| Vichtory a răspuns:

Crema care hidrateaza pielea este Nivea, iar pentru cosuri eu am avut BoroPlus si Albaten, sunt buune.
Bafta.
Puuup soare:*:*

| afrodita3333 a răspuns:

Eu folosesc o crema de la BIODERMA pe care mi-a recomandat-o medicul dermatolog.O poti cumpara in functie de tipul de ten pe care il ai.E cam scumpa cei drept dar meripa pentru ca nu este una din cremele acelea care promite multe si nu face nimic.O poti cumpara de la farmacie.

| loveyouschatz a răspuns:

Eu folosesc produse balea crema pentru fata http://www.google.ro/......tp?/imgres iar pentru cosuri http://www.google.ro/......tp?/imgres bafta. merita incercate cu incredere

| sonia7026 explică (pentru loveyouschatz):

Mersi! de unde iti cumperi aceste produse?

| Dydy112 a răspuns:

Avene!

| Rochelle a răspuns:

LA marea moarta [ magazinul se gaseste in afi ] exista un sapun cu minerale de la moarea moarta, e maroniu si miroase urat dar face minuni cu tenul tau! Scapi rapid de cosuri, iti face fata mai luminoasa si nu o usuca. Exista si o masca pe care o aplici o data pe luna [ costa mult dar merita fiecare leu! ]