| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cateva exercitii de crestere in inaltime, stiu ca nu exista exercitii minune dar cateva pe care sa le fi facut si sa se cunoasca diferenta cat de cat stiti? mc, funda

6 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Uff,si eu sunt cam scunda :-

| madalinna a răspuns:

Eu stiam de inot si volei...

| M3ntosana a răspuns:

Exercitii nu cred ca sunt pentru crestere in inaltime, dar daca te apuci de baschet sau innot o sa cresti in inaltime.La cateva luni o sa se vada diferenta.happy

| oanna_4635 a răspuns:

Saritul coardei.chiar ajutawinking

| robertdaniel95 a răspuns:

Incearck sa joci baschet mult ...sa te agati d ceva si sa stai cateva min etc

| selena_3868 a răspuns:

Baschetul te va ajuta, dar nu trebuie sa joci o zi si apoi sa nu mai joci. Eu practic baschet de performanta si se vede diferenta. Faceam 6 ore de baschet pe saptamana (Luni, Miercuri si Vineri cate 2 ore cu o pauza de doar 5 minute pentru apa ). E epuizabil, dar da rezultate si poate o sa-ti placa.