| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste firme care au rujuri albe cam asa:
http://www.envy.ro/......buze-12240
si gloss-uri asa:
http://www.envy.ro/......talle-4937

Răspuns Câştigător
| Bianqita a răspuns:

Avon are un balsam de buze in genul acela. E foarte bun si arata fff bine pe buze.Gloss de genu' gasesti peste tot chiar si la magazinele alea cu produse cosmetice ieftine.
Poti incerca si pe E. L. F sunt fff bune!

6 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Al 2-lea este un gloss transparent, gasesti oriunde : maybelline, rimmel london, avon, etc etc iar rujuri albe - ai un exemplu chiar acolo : cel de la peggy sage, avea intr-un timp si la avon, la gama color trend niste rujuri foarte nude.

| BYBY a răspuns:

Sunt reprezentant Avon, si o colega si-a luat ruj alb, sunt alea Moisture Seduction, iar gloss-uri, am vazut tot la avon, dar ea set cu un rimel transparenthappy
Funda?! PLease:Xceaw

| EU1139 a răspuns:

Cred ca are AVON

| LaLapatrat a răspuns:

Avon beyb.

| Alexutsa_8446 a răspuns:

Avon.