| miauu a întrebat:

Http://www.envy.ro/......cial-10580

asta ce este?
vopsea?
nuantator?
chiar nu pricep
:-?

Răspuns Câştigător
| LadyRoxy a răspuns:

E nuantator. Eu mi-am luat Loreal Casting Creme Gloss. Si tot ec tine de Gloss e nuantator. Anonima307" nu mai da raspunsuri la plesneala daca nu sti cu adevaraat ce e. funditabatting eyelashes? :*:*

4 răspunsuri:
| Anonima307 a răspuns:

Vopsea de parwinking

| Anonima307 a răspuns:

"LadyRoxy" nu am dat raspuns la plesneala, daca te uiti mai atent deasupra produsului scrie : FRUMUSETE » Ingrijirea parului »Vopsea de par » Palette Color & Gloss - Blond Glacial

Asa ca din moment ce era trecuta la vopsea de par, asa am crezut.
Imi cer scuze happy

| miauu explică:

Si daca e vopsea dc nu ma deschis macar un pic o nuatnta ceva?
straight face

| miauu explică:

E nuantator
:-J
mc oricum