| Vanessa12 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste metode de slabit (mai mult de tonifiat abdomenul) Funda

4 răspunsuri:
| Aceeasieu a răspuns:

Abdomene...

| FallingLeaves a răspuns:

Pai poti face abdomene si extensiiwinking Si ai putea sa te ciupesti usor de abdomen aproximativ 2-3 minute pe zi.

| StefStefStef a răspuns:

SPORT,SPORT,SPORT,SPORT te ajuta cel mai mult si daca ai si o alimentatie echilibrata rezultatele se vor vedea din prima luna...fa ti un abonament la sala vb cu instructorul o sa iti arate el aparate si tot ce trebuie sa faci si cu alimentatia cauta pe net.aaa si sa bei foarte multe lichide, foarte multe... sper a te am ajutat FUNDA ^_^