| BriosicaaaDark a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste metode prin care sa imi creasca parul mai repede, eu il am putin sub umeri, dar sa nu imi ia din calciu :3.

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| uca_1023 a răspuns:

Complexul de vitamine B, uleiul de ricin, masat pe radacini sau pe intreaga lungime a firului de par impreuna cu alte produse naturale, facandu-ti o masca (miere, ulei de masline, fiole de vitamina A, de cheratina) si stai cat mai multe ore cu ea, iar parul sa fie infasurat intr-o folie de aluminiu si apoi in prosop..ideal ar fi sa o faci odata pe saptamana, vei observa schimbarile, succes! :*

| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Vezi aici, scumpa>
http://www.femeia.ro/......de-2121822
O zi buna!

| neanderthalfararusine a răspuns:

:o :o nu se poate, credeam ca vorbesc cu un unicorn, mai mintit tot acest timp, mie.e sila de tine!

| aserina a răspuns:

Eu am descoperit de curand samponul pentru cresterea parului de la FAVISAN ...il gasesti in farmaci sau magazine naturiste si este numai 12 lei...si chiar da rezultatehappy