| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie sincer, ce credeti despre fata mea? (in poza de la profil am iesit cam urat ) cine jigneste are report, va rog deci vorbiti frumos.

29 răspunsuri:
| chupachups1234 a răspuns:

Spuneti-mi sincer ce credeti despre fata mea, dar daca jigniti aveti report. straight face Pun pariu ca ti-ai pus cea mai buna poza la profil. Gen, daca spun ca sunt urata toata lumea va spune ca sunt frumoasa.
Si nu pot sa iti vad poza cand intru in profilul tau.

| anonim_4396 explică (pentru chupachups1234):

straight face straight face straight facestraight facestraight facestraight face
Tu ai vazut macar cum am iesit? Am pus poza pentru ca este cu unul din pariu cu viata, nu pentru ca imi place cum am iesit

| SellyDemmzy a răspuns:

Dimma e frumoos ma.love struck Da tuu. mai vorbim

| akka4 a răspuns:

Pai daca dai report pentru cine spune sincer cum arati. nu vad care mai este scopul intrebarii... pana si tu recunosti cai nu ai iesit bine in poza. oricum cu riscul de a primi report nu imi place poza delocwinking

| anonim_4396 explică (pentru akka4):

Poti sa imi spui ce poza am la profil? ca mie nu imi apare

| akka4 a răspuns (pentru anonim_4396):

O fata care cred ca esti tu si inca o fata sau baiat ce o fi ca sincer nu imi dau seama.

| anonim_4396 explică (pentru akka4):

Eu sunt fata laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt chiar atat de urata sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ti-as zice daca as vedea poza in dimnesiuni normale, o pot hosta pe picz.ro

| Ţepeşu a răspuns:

Ăla zici că e Dima din Pariu pe Viaţă. Sigur e photoshop.

| anonim_4396 explică (pentru Ţepeşu):

Nu e photoshop, m-am intalnit cu el, sofia si rafael in mall cotroceni.

| Ţepeşu a răspuns (pentru anonim_4396):

Hm... nu e photoshop deci... autnci e bulan?

| anonim_4396 explică (pentru Ţepeşu):

Ce? poza e reala, am si cu rafael si sofia ti-am mai spus. Dar e treaba ta, crezi ce vrei.

| Ţepeşu a răspuns (pentru anonim_4396):

Bulan = noroc.

| anonim_4396 explică (pentru Ţepeşu):

Scuze atunci big grin. Da, am avut noroc si mi-am luat inima in dinti sa le zic sa faca o poza cum mine laughing Tremuram ca piftia

| Ţepeşu a răspuns (pentru anonim_4396):

Bravo, naşpa că eu nu-s din bucureşti.

| anonim_4396 explică (pentru Ţepeşu):

Nici eu nu-s. Ma duceam in mall sa-mi cumpar haine laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Deedeek a răspuns:

Sincer sa fiu, mi-e mila de voi, toti astia care vedeti cu ochii si nu cu pituitara... vai de capul vostru...

Nu-ti face griji in legatura cu fata ta, e perfect normalahappy

| anonim_4396 explică (pentru Deedeek):

Mersi kiss

| MrKid a răspuns:

Sa incep asa:
1. Vreau raport
2.Sunt coleg cu tine
3.Esti urata mereu
4. Daca cumva imi dai raport sa vezi ce iti fac in pauze.

| anonim_4396 explică (pentru MrKid):

Nu esti coleg cu miine :*

| Alexandru_Bucur_1993 a răspuns:

Esti frumos, mancatear tata de urat

| Incoerent a răspuns:

De fapt ti'ai pus cea mai buna fotografie acolo straight face

| anonim_4396 explică (pentru Incoerent):

De fapt mi-am pus poza cea mai proasta dar e cu dima din pariu cu viata si de-asta imi place.