| ionutzking a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog ce culoare de par mi-ar sta bine sa ma vopsesc...(mentionez ca sunt bruneta, am tenul putin creol si ochii caprui-verzi! ) mersi :*

8 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Un ciocolatiu cred ca ar fi frumos sau u shaten inchis

| Brigitta a răspuns:

Pai chiar daca ai gresit contul iti raspund: incearca ceva suvite cu aspect cat mai natural, cu maxim 2-3 tonuri mai deschise decat culoare ta (culori saten deschis, saten auriu sau aramiu, castaniu deschis, ajacu inchis, saten glacial, maron).
Apoi daca iti place schimbarea iti mai faci suvite dar nu-ti vopsi tot parul intr-o culoare pentru ca cu arata asa de bine si oricum greu scoti o culoare uniforma pentru mai mult timp.
(eu zic sa eviti culorile roscat-violet; pentru ca nu arata natural si daca te uiti bine cand esti pe strada majoritatea femeilor de 38-50 ani au nuanta asta)

| viatadecacatt a răspuns:

Dupa cate vad in poza cred ca ti-ar sta bine un roscat inchis sau negru spre albastru, sau negru simplu!big grin

| emy a răspuns:

Mie, cel mai mult, imi place culoarea pe care o ai acum. E cea mai frumoasa si cea mai naturala.

| daniela_1443 a răspuns:

Iti sta bine si asa, dar daca vrei o schimbare tias recomanda un saten inchis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Castaniu deschis, roscat inchis sunt multe nu ante.

| ionutzking explică:

Ooooops am gresit adresa...trebuie sa pun intrebarea de pe contul meu...nu al iubitului meu big grin scuze!

| catanedelcu a răspuns:

Verde