| Georgianaax a întrebat:

Spuneti'mi va rog cum se poarta unghiile! Lungi, scurte, ce culori?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se poarta la miini.

| Barbiiiiie a răspuns:

Se poarta forma patrata, cu marginile rotunjite; pCuloarea inchisa. Negrul este foarte trendy, fie ca il purtati simplu (caz in care trebuie sa fiti foarte atente la lungimea unghiilor)

| Ruxi_8811 a răspuns:

Hei, Georgiana! Se poarta unghiile cu oja tip "fosfor" sau "neon", cum li se mai spune, ca aici:
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Ele arata cam asa in magazine:
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Sunt foarte la moda, mai ales pentru stilul Funky si multe vedete poarta o astfel de oja si imbracate de gala dandu-le un aer mai fresh.Se mai poarta si oja neagra, insa asta nu e o noutate si deja s-a cam invechit.
Iti mai pot sugera si astfel sa te ojezi, insa aici o sa ai nevoie sa mergi la manichiura, la un profesionist fiindca cu cate mai frumos, cu atat e mai greu:
http://www.google.ro/......tp?/imgres
fundaaaaa :x

| xgeanina a răspuns:

Pai depinde cum iti plac si tie, se poarta mai multe tipuri thinking de obicei scurte [ nu taiate din carne dar nici prea lungi ] si modele simple sau manichiura frantezeasca thinking si depinde ce culori iti plac si tie : alb, mov, albastru, verde, rosu si altele. funda? :* puppy dog eyes

| Georgianaax explică:

Mai astept raspunsuri

| elisa820 a răspuns:

Draga giorgia unghiile se port lungi cu culoarea roz bombon

| Adriella_1749 a răspuns:

Pai...unghiile dragute sunt cele medii ca lungime si patrate in general cu colturi putin ascutite(eu mi le fac patrate ca pila.nu am mai folosith unghiera de 2 ani si ceva)...j se poarta culori fosforescente pentru un stil mai funky, pentru un stil mai elegant french.iar de zi ca zi carmin dat pe margini si lac pe unghiitonguelove struck