| Biuțaa a întrebat:

Imi spunetsi si ma va rog, cum se face la Facebook sa ti`l pui pe privat? Adica sa nu poata sa ti`l vada nimenii doar daca il ai la prietenii. Multsumesc! Funda! big grin

Răspuns Câştigător
| PuLs a răspuns:

In dreapta sus pe bara albastra unde apare Numele tau | Find Friends | Home langa Home apare o sageata in jos. Dai click pe ea si te duci la Privacy Settings si la Control Your Default Privacy dai click pe Friends

1 răspuns:
| claudiu89 a răspuns:

Intri pe facebook si acolo in dreapta este o sageata si apesi pe Privacy Settings apoi alegi Friends sau Custom. Simple as that!