| Lisssssssss a întrebat:

Statul mult pe scaun/in pat deformeaza fundul? Adica devine plat sau se lasa?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, data viitoare stai in cap.

| lalaballet a răspuns:

Nici una

| Cipri99 a răspuns:

Aaa sincer daca stai pe scaun fundu iese in evidenta se face mare pentru ca se lasa grasimea acolo si NU DEVINE PLAT crede-ma stiu cum e treabarolling on the floor)

| Pufulete456 a răspuns:

Da ce crezi cae din plastic fundul tau?:O Mai bine stai in picioare happy

| AlinIntreaba2Raspund a răspuns:

Statul mult pe scaun poate crea probleme si la coloana, nu doar la fund (in sensul ca faci celulita, nu sunt pusi muschii in miscare suficient de mult). Eu mi-am luat un scaun care face si masaj (cam ca alea din mall-uri daca stii, doar ca e scaun de birou). Este foarte bun. Uite aici http://www.expert-scaune.ro/? s=masaj mai mulet variante. Magazinul este de incredere, ai la fiecare scaun in parte detalii explicite. Am ales un Scaun birou OFF 930