| Rose_2860 a întrebat:

Stiati ca Angelina Jolie este o blonda naturala?
http://stirileprotv.ro/......urala.html

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Am aflat acum. Oricum, nu vad ce mare diferenta. Culoarea parului nu schimba succesul pe care il are si caracterul ei.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Mie nu-mi pare dupa chip, am ceva indoieli in privinta stirii. Nuanta din poza nu e naturala in nici un caz. Mi-e greu sa cred ca maica-sa i-a distrus parul de la 4 ani, am auzit insa frecvent textul ca "de fapt sunt blonda natural, sau saten foarte deschis" de la persoane care aveau culoarea naturala un saten obisnuit. Si oricum mi se pare un pic supraapreciata Angelina.

| thealchemist a răspuns:

E destul de veche stirea, daca o fi adevarata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ala nu este blond natural, se vad radacinile de culoare naturala.si e de ajuns sa te uiti la sprancene sa vezi cam care este culoarea naturala.deci par blond+sprancene inchise la culoare nu prea se poate!

| a răspuns:

Nu, nu stiam. acum am aflat big grin.