| Rose_2860 a întrebat:

Stiati ca Angelina Jolie este blonda naturala?
http://stirileprotv.ro/......urala.html

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu ştiam, acum am aflat. Şi se vopseşte de la 4 ani?! Wowlaughing.
Dar mai bine că se vopseşte.Nu cred că Brad Pitt ar fi plăcut-o blondălaughing.

| luiza a răspuns:

DA. Si oricum s-ar vopsi ii sta bine, este o femeie frumoasa.

| Klara a răspuns:

Chiar nu-mi pasa si nu ma incalzeste cu nimic. Un lucru e cert: e urata, operata, botoxata, mediatizata, si sunt satula sa-i vad c**u', tatele si buzele pe toate revistele. A, si nu-l suport nici pe ala, Brad TamPitt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cu ce ma incalzeste daca stiu asta? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da tu stiai ca nu imi pasa?