| MartaGabriel a întrebat:

Stie cine site-uri cu adidasi originali? As vrea niste nike air max 90.
Sau ceva magazine prin Timisoara.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu exista adidasi originali pe nici un site nici in Romania, in Romania intra doar produse calitatea a treia daca nu ma crezi te invit sa cumperi in stuttgart si sa cumperi nike si din Timisoara sa vezi diferenta, asa am cumparat eu adidasi de la adidas mall 553 de lei mau costat reprezentanta in 2 saptamanii sau desliptit, am cumparat nike cica nu am voie sa alerg cu ei posibil nici sa ies afara cand ploua, trebuie sa le tin pe post pe bibelou ce ca am dat 335 de lei, frate daca vrei isi dau nr unui care vine ieftin la 120 de ron acelasi asa calitate ca in mall, sasi spun de hervis in jumatate de ora cusaturile se deslegeau, nu te lasa pacalit, din partea mea fa ce vrei tu, eu unu recomand adidasi veer sincer, eu regret ca am dat atata pe adidasi asa zis originali, veer ma tineau un an si prin zapada da astia nu frate ca ruginesc aiurea

| ginaosar a răspuns:

Eu am luat incaltaminte de pe
https://incaltaminte.cabanova.com

Sunt foarte bune

| alexandrungureanu a răspuns:

Eu mi-am luat de curand ceva "nebun" de pe www.broxo.ro

intra la categoria EXCLUSIV de pe siteul lor si vezi ca au mai multe editii limitate, colaborari cu designeri etc.

bafta