| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cam cat ar costa o operatie estetica de scoatere a cicatricilor? Cicatricile se intind pe circa 25% din suprafata corpului.

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Depinde ce fel de cicatrici, daca sunt adanci(ca niste gauri) nu se pot scoate, ele se vor ascunde prin descuamarea primelor straturi de piele si asemenea proceduri sunt destul de scumpe pana la 1000 lei pe o anumita suprafata.
Daca sunt cicatrici in urma arsurilor sau altele din nastere e mult mai complicat si daca se intind pe 25% din corp pretul ajunge si la 5000 euro.

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Câteva mii de euro!
Pa, pa.