| dorotich a întrebat:

Stie cineva cam cat tine o indreptare a parului doar cu peria si feonul, daca parul meu este cam ondulat? big grin

Răspuns Câştigător
| IoanaAndreea97 a răspuns:

In general tine de la cateva ore la maxim 2 zile, asta daca nu te speli pe cap intre timp. Stiu asta pentru ca amtusa mea lucreaza la salon si am beneficiat de un asemenea hairstyle dar am ramas profund dezamagita. Daca ai parul ondulat nici nu se observa ca te-ai indreptat. Iti recomand placa de par Remington 4X protection pe care o iei de la media galaxy cu 100 lei si de la carrefour interior magazin cu 75 de lei si te tine pana la urmatoarea spalare( aprox 3-4 zile). fundita? puppy dog eyes

1 răspuns:
| OanaVlad a răspuns:

Sigur nu tine multhee hee ia-ti o placa happy este foarte buna Remington.ti-o poti lua de la altex happy