| Fragile a întrebat:

Bună!
Ştiţi metode de îndreptare a părului? Mie îmi stă foarte bine cu părul drept,deşi părul meu natural este puţin ondulat. Am încercat cu placa,şi de la un timp mi-l făceam foarte des,din cauza asta mi s-a ars şi am renunţat pentru că nu vreau să mi se strice de tot,iar metoda cu peria şi cu 'feonul' nu prea funcţionează. Dacă ştiţi altceva,măşti,soluţii,şampoane,balsamuri,orice, ajutaţi-mă şi pe mine vă rog mult. Mulţumeeeeesc anticipat. happy

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| deadmoongirl a răspuns:

Buna! iti recomand sa folosesti un sampon de intarire a parului(pentru ca sa nu fie ars)sau taie capetele arse, stropestel cu un sprei special de exemplu oxis care iti va permite sa iti indrepti parul cu placa fara sa-l arzi! de preferat sa ai placa ceramica! funda?