| aDEeLAa a întrebat:

Stie cineva ce exercitii sa fac sa am picioare mai sexy?batting eyelashes

9 răspunsuri:
| BubuLina999 a răspuns:

Http://www.taebospecial.ro/ele/dediva/picdediva.html

http://www.taebospecial.ro/programepentruacasa.html

pe site ul asta gasesti exercitii pentru ce zona vrei!

spor si vointa sa ai!:*

| wildstrawberry a răspuns:

Multe genoflexiuni, in crestere pe zi ce trece, si saritul cu coarda. :X O spun si proprie experienta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu:

Sexul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aleargă sau urcă si coboară scări..multe laughing! Eu am acasă un mini-stepper perfect pentru picioare si fese şi am dat pe el în jur de 200 de lei, asta dacă te interesează să achiziţionezi ceva să te ajute si să-ti uşureze cat de cat munca. Şi e şi confortabil, nu trebuie să ieşi să alergi prin tot oraşul. Şi mersul pe jos des ajută foarte mult.

Răspuns utilizator avertizat
| adry2001 a răspuns:

Orice sport care implica si activitatea picioarelor, cum ar fi: mersul pe bicicleta, alergarea, handbalul, basketul etc. Bafta sa arati cum iti doresti!

| PaulaaPaulika a răspuns:

Orice fel de exerciții care implică musculatura picioarelor. big grin

| CadavrulVesel a răspuns:

Faci degetica si dai din picioare laughing