| Ea.e. a întrebat:

Stie cineva ce se foloseste pentru infrumusetarea unghiilor? Adica orice tine de manichiura si pedichiura. Sfaturi, Link-uri, sau tratamente pentru a avea niste unghii superbe.

MS :*

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Masezi unghiile seara cu ulei de ricin, fortifică.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bun, si cine le observa? ca eu p[ersonal mauit la fata, la cum comunici, la cat de ingrijita esti si manichiura, pedichiura si machiajul mai l; a urma sau deloc.ma doare-n 14 sau nici acolo nu ma doare cum esti.ma doare ce conceptii ai despre viata, si pareri despre sinceritate, prieteniesi a; lte notiuni inaltatoare.