| puffifer a întrebat:

Stie cineva cum as putea scapa de acnee? am incercat multe tratamente si niciunul nu a dat rezultat.

Răspuns Câştigător
| Afdsa a răspuns:

Cauzele aparitiei acneei nu este aceeasi la orice om ( cauza hormonala, un microb, etc) trebuie sa te vada un dermatolog sa vada exact ce problema ai si care este cauza, pentru ca doar el stie ce ti se potriveste. Daca te dai pe fata cu ce iti zice lumea dupa ureche s-ar putea sa agravezi si mai tare situatia... Succes happy

3 răspunsuri:
| corodidenisa a răspuns:

Foloseste sapunul lichid Bioderma si crema Bioderma.Se gasesc in farmacii. Dimineata te speli cu sapunul lichid te stergi cu un prosop si aplici crema pe fata.

| euu0 a răspuns:

Bunahappy esti fata sau baiat?big grin nu-mi dat seama dupa nick puppy dog eyes ..si eu am aceeasi problema..se pare ca acum i-am dat de cap.o sa-ti las in pv ceea ce am facut eu. oricum trebuie sa mergi la un dermatolog bun si sa faci niste tratamente la o clinicabatting eyelashes eu asta am facut plus altele (pastile si un gel)

| aandraa000 a răspuns:

Eu am foloste demachiantul si gelul pentru acnee de la cosmetic plant! Sunt foarte bune si costa undeva in jur de 20 de lei impreuna! Funda?