| lookwhoishere7 a întrebat:

Stie cineva cum imi pot face picioarele sa para putin mai groase? Port numai pantaloni de trening ca sa para mai groase dar daca vreau sa port altceva trebuie sa-mi mai pun o pereche de pantaloni sub si nu arata cum vreau eu (fara sfaturi legate de fitness )

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mancand mai mult si ingrasandu-te, ca altfel nu ai cum sa le faci sa para mai groase, ceva ce este foarte subtire.
Chestia cu 2 perechi de pantaloni nu functioenaza, mai ales ca s-a incalzit, vine vara si nu poti sa ai pui izmene pe dedesubt, dar daca te ingrasi, se depune si pe picioare si arata mai pline.

| Violleta2022 a răspuns:

Inca ceva: pantalonii de trening sub oribili si aratati mult mai slab in realitate, mai ales daca sunt largi pe tine.
Poarta un blug ca este materialul mai dur si sta intins!

| oglindasultanului a răspuns:

Daca vrei sa pui pe ele grasime, ai nevoie de muschi, deci e singuru mod de a le face sa fie "groase" si adevarate, altfel ramai la fustele lungi.

| AndreiSingurul a răspuns:

E greu sa mergi la sala nu? Ai scos varianta din start, e grele

| 13AlinaM a răspuns:

In afara de Fitness nu ai ce face, doar asa ca te mai îngrași dar ma îndoiesc ca dorești asta, eu zic sa accepți asa cum ești ca sunt convinsă ca arați super și nu e nevoie sa te preocupe atat dacă sunt mai subțiri picioarele