| 8867 a întrebat:

Există dresuri care să îți facă picioarele sa pară mai groase? Sau pantaloni

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista asa ceva, ca nici un dres de pe fata pamantului nu poate fi mai gros de cativa mm care nu fac nici o diferenta cand esti foarte slaba.
Ti-as recomanda sa mananci mancare, dubland portiile si atunci mai asimilezi greutate peste tot, inclusiv pe picioare.
Ori imbraci 2-3 perechi de pantaloni si pari mai "grasa" la picioare.

| cristianmihai1 a răspuns:

Da, există dresuri care pot crea iluzia de picioare mai groase. Acestea sunt dresuri cu benzi care se întind de la gleznă până la coapsă și care îmbracă piciorul într-un mod care poate accentua mușchii.
Pantalonii cu linii orizontale sau cu elemente de decor la nivelul coapselor pot, de asemenea, ajuta la crearea acestei iluzii.

| andreearusu522 a răspuns:

Da și sunt care pot să pară că ai picioarele mai subțiri

| Vader_Odin_1996 a răspuns:

Dresurile sunt facute ca sa iti facă picioarele sa arate mai fine și elegante. Poate chiar mai slabute. Nu cred ca exista dres sa iti facă piciorul sa para mai gros.