| Namaparissia a întrebat:

Stie cineva cum poti ajunge model de maini? Ati fost sau aveti cunostinte care sunt?
P.S:Sa raspunda doar cei care stiu

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cum vine asta "model de maini"?

| Namaparissia explică (pentru sierra1):

De asta am zis sa raspunda doar cei care stiulaughingModelele de maini sunt platite extraordinar de bine(cele care au mainile frumoase) facand poze in care tin obiecte comerciale in pana...presupun ca ai vazut si tu postere cu maini care tin creme, oje etc.Si nu doar atat, nu toate fotomodelele au maini frumoase(aici ma refer la cele care fac poze) si aici intervine modelul de maini care e dublura fotomodelului sau a actorului etc....Ai vazut ca mai au poze cand isi tin mainile la vedere sau si le pun pe fata, de cele mai multe ori, nu sunt mainile lor

| sierra1 a răspuns (pentru Namaparissia):

Am inteles...baftă