| Analia_5609 a întrebat:

Stie cineva cum sa fac ca sa scap de bubitele de pe nas plzzz fara creme remedii naturale facut acasa the best raspuns funda

Răspuns Câştigător
| ancutsa13 a răspuns:

Daca bubitele de pe nas sunt puncte negre atunci uite-te aici ce sa faci: http://www.youtube.com/watch?v=-bjOB4zS0uE

Amesteca o lingura de lapte cu un pliculet de gelatina fara arome. Pune amestecul la microunde f putin, apoi, cu o pensula, aplica-ti amestecul pe fata. Asteapta sa se usuce si desprinde-l usor de pe nas! Succes