| Maria-Amalia_Avasiloaiei_2000 a întrebat:

Stie cineva daca cei de la Bartolini Outlet comercializeaza produse originale? Ei sustin ca da.Au pagina pe Instagram.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu nu am incredere in magazinele care exista doar Instagram, Facebook si alte medii de socializare. Mi se par pacaleli. Mergi pe un magazin care are pagina web! Si eu pot sa fac un magazin pe Facebook, prind cativa fraieri si mi-am sters pagina si gata.

| sierra1 a răspuns:

Dacă singurul loc unde-și promovează produsele e contul ăla de pe insta, eu n-aș prea avea incredere...

| gabicoo a răspuns:

Și Adibas are pagină de Instagram!