| AndreeaCatalina0013 a întrebat:

Stie cineva un magazin online cu haine outlet la preturi decente si care e legit si sigur?

Răspuns Câştigător
| RaiderX a răspuns:

Zara, H&M : există o secțiune specială pentru reduceri și outlet-uri
eMAG Outlet, ASOS Outlet, The Outnet, Boohoo, Fashion Days Outlet, Brandcircus, Bestsecret, Bonami

5 răspunsuri:
| SasaSasa2000 a răspuns:

Salut,
Pepco,Temu,(sunt și haine, dar nu am incercat nici pe Pepco nici pe Temu)

| Ionut632 a răspuns:

About You happy

| Stefgr a răspuns:

Best Secret! ????
Am vreo 15 comenzi, toate in regula.

| AndreeaCatalina0013 explică (pentru Stefgr):

Din ce stiu trebuie sa fii invitat de cineva care deja are cont ca sa poti avea acces la site.

| Stefgr a răspuns (pentru AndreeaCatalina0013):

Discover curated collections from the world's most in-demand fashion labels. This invitation is only valid for 48 hours, so take advantage of the invite and enjoy a 10%-off welcome voucher today.

https://invite.bestsecret.com/......53-D33-EPS
Uite aici invitatie daca vrei, e valabila 24 h si e cu voucher 10%