| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva un produs bun pentru protectie termica pentru par? De cateva luni mi-am cumparat placa de indreptat parul, si nu as vrea sa mi-l ard.Nu il indrept dupa fiecare spalare asa cum fac alte fete, dar am observat ca incepe sa se despice la varfuri[Il indrept cam o data la doua saptamani]. Astept sfaturi. Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| t0xic1girl a răspuns:

Eu am ulei de la Kallos. special pentru placa.
si e foarte bun, parul este protejat dar si rezista mai mult indreptatulwinking
il gasesti in magazine cu produse pentru par...

1 răspuns:
| 3ntzz a răspuns:

Daramare scolilor, moartea profesorilor, caramida cea mai mare-n cap la directoare cade, caramida cea mai mica-n cap la diriga noastra pica, caramida rozalie-n cap la profa de chimie, caramida cea taioasa-n cap la profa cea fitoasa(aia de francezawinking )