| ktaLINE a întrebat:

Stie cineva unde pot sa imi fac gauri in ureche in Iasi?

Răspuns Câştigător
| ombladon112 a răspuns:

La Coriolan sau in Bucsinescu era un magazin de bijuterii unde facea gauri

| Mihaela_Roxana_2000_lsOs a răspuns (pentru ombladon112):

Sti ce preț ar avea la Coriolan?

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Coriolan.
@Alexandrutza: Du-te si te culca. Numai timpenii vad ca raspunzi.

| Alexandruza11a a răspuns:

Pai nu prea ar fi in Iasi locuri chiar speciale pentru facut gauri in urechi dar... poti sa iei un ac de cusut il incalzesi bine cu apa fiarta si dai cu spirt pe el si pe urma il infigi bine in urechie (se face mai usor gaura fara dureri daca e incinsawinking )

| ktaLINE explică:

Aveti idee cam cat costa?