| dulcica2 a întrebat:

As vrea sa imi dau mai multe gauri in ureche. Stie cineva un loc bun la un pret avantajos? Fundita :*

Răspuns Câştigător
| Roxy2106 a răspuns:

Du-te acolo unde te.ai dus și atunci când ți.ai făcut primele găuri în urechi (atunci când erai mica).E mai sigur acolo și nu cred ca costa mult. Funda?

2 răspunsuri:
| RockableHu a răspuns:

Eu mi le fac la spital rolling on the floor) 5 lei gaura lol laughing))

| RockableHu a răspuns:

Dar în locurile unde se fac tatuaje, îți pot da găuri, ieftine, cred. Și la saloane de înfrumusețare merge, dar e mai scump...